Prywatny Gabinet Psychiatryczny - dr n. med. Aleksandra Kasperowicz-Dąbrowiecka

Bydgoszcz, Mierosławskiego 9 / 3
lokalizacja: róg Cichej i Mierosławskiego

Godziny otwarcia gabinetu:
Poniedziałek
10.00-15.00
Wtorek
16.00-20.00
Czwartek
16.00-20.00
 

NIESTETY, OBECNIE NIE MAM MOŻLIWOŚCI PRZYJĘCIA NOWYCH OSÓB DO TERAPII

Konieczna rejestracja telefoniczna
tel. 603-134-235

 

 

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
dr n. med. Aleksandra Kasperowicz-Dąbrowiecka specjalista psychiatra

O mnie

Jestem psychiatrą z 30-letnim stażem. Przez 28 lat pracowałam w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy, pod kierownictwem prof. J. Rybakowskiego, potem - prof. A. Araszkiewicza. Jestem autorem publikacji naukowych. Swoje prace prezentowałam również na zjazdach i konferencjach naukowych. Od  pierwszych lat swojej pracy prowadziłam również zajęcia z psychiatrii dla studentów IV i V roku medycyny, szkoliłam rezydentów specjalizujących się w psychiatrii.

Od ponad 20 lat prowadzę prywatną praktykę lekarską. Zwiększająca się stale liczba porad lekarskich w moim gabinecie spowodowała, że od jesieni 2013 roku zaprzestałam pracy w szpitalu: zajęłam się wyłącznie leczeniem moich pacjentów. W wielu przypadkach z charakteru choroby wynika konieczność cyklicznych, wieloletnich spotkań, więc z wieloma osobami spotkam się przez lata. Godziny mojej pracy starałam się dostosować do życzeń pacjentów. Kontaktuję się z nimi również telefonicznie,  sms-owo, a w razie potrzeby mailowo.

W swojej pracy zajmuję się leczeniem farmakologicznym osób dorosłych z różnymi problemami zdrowia psychicznego: przewlekłymi i ostrymi reakcjami  stresowymi, różnymi  postaciami lęku, nerwicami, fobiami, depresją, również chorobą afektywną dwubiegunową i schizofrenią.

    

 

    Polskie Towarzystwo Psychiatryczne Polskie Towarzystwo Psychiatryczne American Psychiatric Association
  • asd
  • asd